Akční nabídka

Hodiny do kuchyně

Hodiny do kuchyně

Nemáte doma minutku? Pravděpodobně si ji brzy pořídíte, protože budete tyto hodiny chtít za každou cenu mít v kuchyni pověšené a minutovou, či dokonce vteřinovou přesnost od nich očekávat nemůžeme. Samozřejmě, vteřinovou ručičku nepostrádají, ale doménou těchto hodin je design - každá kuchyň díky nim ožije a získá jedinečnost, která často těmto důležitým, ale po designové stránce zanedbávaným, místnostem chybí. Na výběr je z celé řady stylů, což zajišťuje, že vyhovíme vkusu většiny klientů, kteří si přejí kuchyni ozdobit nalepovacími hodinami.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Nalepovací nástěnné hodiny - Funky - 10A093
  Tyhle nalepovací nástěnné hodiny stoprocentně svému jménu neudělají žádnou ostudu. Jmenují se Funky a zaručeně si s nimi užijete hodně zábavy. Spoustu srandy si užijete už při jejich lepení. Máte totiž jedinečnou možnost dát průchod své kreativitě. Na zeď připevníte hodinový strojek a pak přilepíte číslice. Jejich lepení je snadné a na pomoc si klidně můžete vzít i starší děti. Číslice totiž můžete opětovně sundat a znova přilepit, aniž by utrpěla malba. A když budete mít hotovo, můžete se na ně..
  1 099 Kč Bez DPH: 908 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - Points - 10A022
  ednoduché, rafinované, elegantní, krásné... a další slova chvály na tyto nástěnné hodiny jistě najdete sami, hned, jak si pořídíte. A koupí rozhodně neprohloupíte. Pořídíte si totiž hodiny, jejichž spolehlivost je zaručena kvalitním strojkem Quartz. Ale také ukážete okolí, že máte styl a víte, co právě letí. Nalepovací hodiny totiž momentálně patří k horkým trendům mezi bytovými doplňky. A stanou se dominantou i vaší domácnosti nebo kanceláře. Instalace hodin se není potřeba obávat. Na zeď přip..
  1 099 Kč Bez DPH: 908 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - Rotary - 10A088
  Patříte k lidem, kteří se rádi obklopují funkčními a zároveň krásnými a neotřelými doplňky. Pak můžeme téměř se stoprocentní jistotou říct, že si vás tyto nalepovací hodiny získají, sotva na ně pohlédnete. Splňují totiž všechny požadavky, které byste na hodiny jen mohli mít. Jsou spolehlivé. Nástěnné hodiny Rotary 10A088 pohání mechanika kvalitní a osvědčené značky Quartz. Dobíjeny jsou pak baterií AA 1.5V. Jsou rafinované. Od strojku hodin je nalepená spirála a ní jsou různě velká čísla. Takž..
  1 099 Kč Bez DPH: 908 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - Clock Hands - 10A076
  Nalepovací hodiny Clock Hands vypadají na první pohled možná obyčejně, ale pokud se na ně podíváte pečlivě, zjistíte, že jsou snad rafinovanější, než kterékoliv jiné hodiny. Návrháři totiž nahradili čísla na hodinách napodobeninou malých hodinových ručiček. Ty skutečné a funkční ručičky na hodinách jsou poháněny kvalitním mechanismem Quartz, který je spolehlivý a tichý. Strojek je schován v kruhovém pouzdře, jenž má stejnou barvu jako hodinové ručičky. Výrazným prvkem na hodinách je červená vte..
  1 099 Kč Bez DPH: 908 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - Big Time - 10A011
  Máte rádi stylové, originální a přitom jednoduché bytové doplňky, kterým nechybí nápad a jejich tvůrci si s nimi opravdu vyhráli? Pak se vám budou hodiny Big Time zaručeně líbit. Každého, kdo se u vás třeba jen otočí ve dveřích zaujmou svým, na jednu stranu elegantním, na druhou stranu futuristicky vyhlížejícím designem. Dominantou těchto hodin jsou 4 velká čísla dokonale ladící s tvarem pláště hodinového strojku. Červená vteřinovka je pak dokonalou pomyslnou třešinkou na dortu. Nalepovací ho..
  1 099 Kč Bez DPH: 908 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - Timeless - 10A089
  S nalepovacími hodinami Timeless budete mít dokonalý přehled o čase. A nejen to! Nejsou to totiž jen obyčejné hodiny, ale zároveň krásný doplněk, který skvěle oživí vaši domácnost nebo kancelář. Středem hodin je kvalitní strojek s Quartz mechanismem, který je nejen spolehlivý, ale také tichý, takže vás nebude rušit tikání hodin. Ten jednoduše připevníte na zeď a pak přilepíte samolepicí záplavu čísel, tak trochu připomínající vodopád. I když to na první pohled možná vypadá složitě, s aplikace h..
  1 099 Kč Bez DPH: 908 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - Pendulum - 10A064
  Jestliže patříte k vyznavačům minimalismu a moderních trendů v bydlení, nástěnné hodiny Pendulum 10A064 se vám budu určitě líbit. A stejně nadšeni z nich budou i vaši spolubydlící a každá návštěva, která se u vás objeví. Tyto nalepovací hodiny jsou totiž ve všech směrech jedinečné. Klasický ciferník je nahrazen 4 svislými pásky v černé barvě, které jednoduše přilepíte na stěnu. Pak na ně rozmístíte čísla a nakonec připevníte hodinový strojek. Ten je poháněn Quartz mechanismem, který je spolehliv..
  1 099 Kč Bez DPH: 908 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - 25A016
  Koupit si hodiny nebo hodinky? Hoďte tohle dilema za hlavu a kupte si nalepovací hodiny připomínající maxi náramkové hodinky. Přesně tak totiž vypadají nalepovací hodiny 25A016. Tyto nástěnné hodiny jsou prostě jedinečné a každá vaše návštěva bude překvapena vaším neotřelým vkusem a smyslem pro humor. Základem nalepovacích hodin je kvalitní Quartzový hodinový strojek, který je spolehlivý a jeho tikání téměř neuslyšíte. Zbytek hodin je natišten na kvalitním 3M vinylu, který jednoduše přilepíte n..
  1 699 Kč Bez DPH: 1 404 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - Hanging - 10A031
  Nalepovací hodiny Hanging mohou být skvělou dekorací třeba ve vaší kuchyni. Čísla budí dojem, že jsou zavěšená, třeba stejně jako naběračky na liště a uprostřed je umístěn hodinový strojek. Skvělý nápad, co říkáte? Stejně skvělá je také aplikace těchto nalepovacích hodin. Lištu s jakoby visícími čísly jednoduše přilepíte na zeď a na vhodné místo pak přimontujete hodinový strojek.  Je to snadné a zabere vám to jen pár minut času. Materiál: 3M Vinyl Snímatelné: Ano Rozměry nálepky: 400 ..
  1 099 Kč Bez DPH: 908 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - Rectangle 10A099
  Nalepovací hodiny Rectangle jsou složeny z několika částí. Jejich základem je spolehlivý hodinový strojek poháněný prověřeným Quartzovým mechanismem s tichým chodem. A o vizuální jedinečnost se pak postarají číslice, které jsou natištěny na 3M vinylu. Ty jednoduše přilepíte na zeď. Jejich hlavní výhodou je skutečnost, že nijak nepoškodí omítku na zdi, a to ani tehdy, pokud je odlepíte a znova přilepíte. Doprostřed pak přimontujete hodinový strojek s ručičkami. Materiál: 3M Vinyl Snímatel..
  1 099 Kč Bez DPH: 908 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - Spark - 10A060
  Zprávy ze světa bytových doplňků mluví jasně. Je nejvyšší čas dát definitivní sbohem nudným hodinám. Moderní jsou nalepovací hodiny. O tom, že jsou nejen krásné, ale také praktické a spolehlivé se přesvědčily již řady lidí před vámi. Pokud si chcete také nějaké pořídit, zkuste třeba nalepovací hodiny Spark. Jsou jednoduché a přesto velmi efektní a díky zvolené šedé barvě se hodí téměř do jakéhokoliv interiéru. Takže budou skvělou ozdobou vaší kanceláře, ale skvěle vyniknou i nad gaučem v obývák..
  1 099 Kč Bez DPH: 908 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - Squares - 10A097
  Kombinace černé a bílé barvy nikdy není nudná. Naopak jde snad o nejelegantnější dvojici barev a pokud k tomu přimísíte ještě špetku kreativity a neobvyklý nápad, vzniknou jedinečné hodiny. Třeba nalepovací hodiny Squares, které se budou vyjímat nad pracovním stolem i na zdi ve vašem obývacím pokoji. S instalací hodiny si dlouho hlavu lámat nemusíte. Díky přibalenému návodu to hravě zvládnete i bez jakýchkoliv předchozích zkušeností. Materiál: 3M Vinyl Snímatelné: Ano Rozměry nálepky:..
  1 099 Kč Bez DPH: 908 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - Wheel - 10A100
  Nalepovací hodiny Wheel sice nezáří všemi barvami, ale to jim v žádném případě neubírá na kráse. Spíše naopak. To, co jejich tvůrci ubrali na barevnosti, přidali na precizním zpracování. Takže hodiny Wheel jsou dokonalým doplňkem do jakéhokoliv prostoru. Dalším plusem je spolehlivost hodin. Jsou opatřeny Quartz mechanismem, který je spolehlivý a nebude vás rušit hlasitý tikot. Materiál: 3M Vinyl Snímatelné: Ano Rozměry nálepky: 507 x 505 mm Rozměry hodin: 100 x 100 mm ..
  1 099 Kč Bez DPH: 908 Kč