Akční nabídka

Nástěnné hodiny do obýváku

Chybí ve Vašem obyváku nějaký elegantní prvek? Že by mohl být Váš obyvák živější, odvázanější a především rozmanitější? Potom byste si rozhodně měli pořídit nástěnné hodiny do obyváku z naší nabídky. Nejenomže svůj obyvák oživíte, ale navíc budete vždy vědět, kolik je právě hodin. Pořiďte si tedy i Vy unikátní nalepovací nástěnné hodiny do obyváku a odlište se od všech ostatních!

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Nalepovací nástěnné hodiny - Dimension - 10A082
  Nebaví vás koukat na pořád stejné hodiny, které vás ke všemu obtěžují svým nekonečným hlučným tikáním? Vyměňte je za nové a moderní 3D nalepovací hodiny, které se během velmi krátké doby staly ve světě doslova hitem mezi bytovými doplňky. Nejsou to totiž jen ledajaké hodiny, ale jejich nákupem si do své domácnosti pořídíte opravdu originální kousek, který se vám jen tak nekouká. Zajímavé je nejen uspořádání číslic, ale také kombinace černo-červené barvy. Otravné a mnohdy stresující hlasité tikán..
  999 Kč Bez DPH: 826 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - Rotary - 10A088
  Patříte k lidem, kteří se rádi obklopují funkčními a zároveň krásnými a neotřelými doplňky. Pak můžeme téměř se stoprocentní jistotou říct, že si vás tyto nalepovací hodiny získají, sotva na ně pohlédnete. Splňují totiž všechny požadavky, které byste na hodiny jen mohli mít. Jsou spolehlivé. Nástěnné hodiny Rotary 10A088 pohání mechanika kvalitní a osvědčené značky Quartz. Dobíjeny jsou pak baterií AA 1.5V. Jsou rafinované. Od strojku hodin je nalepená spirála a ní jsou různě velká čísla. Takž..
  1 099 Kč Bez DPH: 908 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - Swirl - 10A080
  Nudný kulatý ciferník, který vám brzy zevšední, na těchto nástěnných hodinách rozhodně nehledejte. S trochou fantazie vám bude nalepovací ciferník připomínat spíš otevřenou šestku. Nebo něco jiného? To už je na vás. V tomto případě se představivosti meze rozhodně nekladou. Spolehlivost hodin, jejich bezproblémový a tichý chod je zaručen  mechanismem Quartz, který je léta prověřený. Ten je schovaný v kulatém černém plášti. Ve stejné barvě jsou i hodinové ručičky. Červená vteřinovka pak celé ..
  1 099 Kč Bez DPH: 908 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - Clock Hands - 10A076
  Nalepovací hodiny Clock Hands vypadají na první pohled možná obyčejně, ale pokud se na ně podíváte pečlivě, zjistíte, že jsou snad rafinovanější, než kterékoliv jiné hodiny. Návrháři totiž nahradili čísla na hodinách napodobeninou malých hodinových ručiček. Ty skutečné a funkční ručičky na hodinách jsou poháněny kvalitním mechanismem Quartz, který je spolehlivý a tichý. Strojek je schován v kruhovém pouzdře, jenž má stejnou barvu jako hodinové ručičky. Výrazným prvkem na hodinách je červená vte..
  1 099 Kč Bez DPH: 908 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - Big Time - 10A011
  Máte rádi stylové, originální a přitom jednoduché bytové doplňky, kterým nechybí nápad a jejich tvůrci si s nimi opravdu vyhráli? Pak se vám budou hodiny Big Time zaručeně líbit. Každého, kdo se u vás třeba jen otočí ve dveřích zaujmou svým, na jednu stranu elegantním, na druhou stranu futuristicky vyhlížejícím designem. Dominantou těchto hodin jsou 4 velká čísla dokonale ladící s tvarem pláště hodinového strojku. Červená vteřinovka je pak dokonalou pomyslnou třešinkou na dortu. Nalepovací ho..
  1 099 Kč Bez DPH: 908 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - Fusion - 10A0128
  Okoukali se vám hodiny s nudnými čísly? Zkuste si zlepšit náladu s nalepovacími hodinami Fusion. S nimi můžete slovo nuda vymazat ze svého slovníku. Už při prvním pohledu vás totiž uchvátí. Chvíli budete přemýšlet, jestli vám netradiční ciferník těchto nástěnných hodin spíše připomíná jednu velkou spirálu nebo rovný tucet květin. Květinové verzi nahrávají i zelené konce hodinových ručiček, které vám s trochou fantazie mohou připomínat stonky rostlin. Ať tak či tak, tyto hodiny vás okouzlí. Stej..
  1 099 Kč Bez DPH: 908 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - Curved - 10A086
  Hodiny v první řadě slouží k tomu, abyste měli přehled o čase. Ale zároveň také mohou být krásnou ozdobou vašeho interiéru. Nalepovací hodiny Curved přesně takové jsou. Neokoukané, zajímavé, rafinované a zábavné. Bavit vás bude nejen pohled na ně, ale už i samotná instalace, která je přitom tak jednoduchá. Na zeď připevníte hodinový strojek, který je poháněn spolehlivým Quartzovým mechanismem. A kolem pak nalepíte samolepicí ciferník. Materiál: 3M Vinyl Snímatelné: Ano Rozměry nálepky:..
  1 099 Kč Bez DPH: 908 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - 10A207
  Víte o tom, že existují hodiny, které mají velkou šestku přímo uprostřed ciferníku? Pokud právě kroutíte nevěřícně hlavou, že to není možné, vyvedeme vás z omylu. Nalepovací nástěnné hodiny 10A207 pravda na první pohled možná vypadají, že někdo číslice trochu popletl, ale nápad je to vskutku originální. Tak ukažte okolí, že ani vy nejste tuctoví a pověste si tyto hodiny doprostřed vaší kanceláře, obývacího pokoje nebo kuchyně. Zájem okolí máte jistě zaručen. Materiál: 3M Vinyl Snímatelné..
  1 299 Kč Bez DPH: 1 074 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - 10A209
  Nudné kukačky jsou definitivně minulostí. Aktuální bytové trendy mluví jasně. Nástěnné hodiny musí být nejen funkční a spolehlivé, ale také krásné, originální a nemusí jim chybět nápad. Už při prvním pohledu na nalepovací hodiny 10A209 vám bude jasné, že návrháři těchto hodin se zažitými konvencemi rozhodně neřídili. A výsledek? Skvělé, neokoukané hodiny, které budou správnou volbou do mladého moderního interiéru. Nalepovací hodiny mají ještě jednu velkou přednost. Na rozdíl od zmíněných kukače..
  1 299 Kč Bez DPH: 1 074 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - Timeless - 10A089
  S nalepovacími hodinami Timeless budete mít dokonalý přehled o čase. A nejen to! Nejsou to totiž jen obyčejné hodiny, ale zároveň krásný doplněk, který skvěle oživí vaši domácnost nebo kancelář. Středem hodin je kvalitní strojek s Quartz mechanismem, který je nejen spolehlivý, ale také tichý, takže vás nebude rušit tikání hodin. Ten jednoduše připevníte na zeď a pak přilepíte samolepicí záplavu čísel, tak trochu připomínající vodopád. I když to na první pohled možná vypadá složitě, s aplikace h..
  1 099 Kč Bez DPH: 908 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - 10A251
  Nalepovací hodiny jsou aktuálně hitem na poli bytových doplňků. Jsou nenapodobitelné, působivé, spolehlivé, jejich instalace je jednoduchá a zvládne ji opravdu každý.  Tak proč si nepořídit do svého domu nebo kanceláře třeba právě tyto? Nalepovací hodiny 10A251 v sobě kombinují hned několik oslnivých prvků. Jednoduchost, styl, eleganci a v neposlední řadě kvalitu. Spolehlivý hodinový strojek s Quartz mechanismem je uschován v kvalitním černém pouzdře, na kterém jsou přimontovány hodinové ručičk..
  1 299 Kč Bez DPH: 1 074 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - 25A016
  Koupit si hodiny nebo hodinky? Hoďte tohle dilema za hlavu a kupte si nalepovací hodiny připomínající maxi náramkové hodinky. Přesně tak totiž vypadají nalepovací hodiny 25A016. Tyto nástěnné hodiny jsou prostě jedinečné a každá vaše návštěva bude překvapena vaším neotřelým vkusem a smyslem pro humor. Základem nalepovacích hodin je kvalitní Quartzový hodinový strojek, který je spolehlivý a jeho tikání téměř neuslyšíte. Zbytek hodin je natišten na kvalitním 3M vinylu, který jednoduše přilepíte n..
  1 699 Kč Bez DPH: 1 404 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - 10A094
  Červená je barva nejen barva vášně, ale podle psychologů v člověku vzbuzuje také chuť komunikovat a radovat se s ostatními. Tak neváhejte, pořiďte si tyhle výrazné nalepovací hodiny a pak sezvěte přátele a známé a pochlubte se, jaký skvost jste si do svého domova pořídili. Tyhle nástěnné hodiny si totiž slova chvály rozhodně zaslouží. Už na první pohled jsou výjimečné, o to víc, že jejich středem je kvalitní hodinový strojek se spolehlivým Quartz systémem. Materiál: 3M Vinyl Snímatelné: A..
  1 099 Kč Bez DPH: 908 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - 10A249
  Nejvýraznější částí těchto nalepovacích hodin je nejspíš jejich červená vteřinová ručička. To však neznamená, že by byly hodiny 10A249 fádní nebo dokonce nudné. Klasický ciferník s číslicemi je v tomto případě nahrazen spoustou drobných kuliček. A výsledek? Elegantní hodiny, které budou decentním, ale nepřehlédnutelným doplňkem každého  pokoje nebo kanceláře. Spolehlivost a dlouhá životnost těchto nástěnných hodin je pak zaručena hodinovým strojkem s kvalitním Quartzovým mechanismem. Mate..
  1 299 Kč Bez DPH: 1 074 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - Dropped - 10A010
  Rafinovanější hodiny než jsou tyto, byste hledali jen horko těžko. Na první pohled vypadají jako by rozsypané číslice držel rám obrazu, co vy na to? Číslice se z ciferníku sice krapet rozutekly, ale vy se rozhodně honit nemusíte. S nalepovacími hodinami Dropped 10A010 máte dokonalý přehled o čase. Základem těchto vskutku neobyčejných hodin je kvalitní strojek s Quartz systémem oblíbeným pro svou spolehlivost a tichý chod. Materiál: 3M Vinyl Snímatelné: Ano Rozměry nálepky: 430 x 360 m..
  1 099 Kč Bez DPH: 908 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - Hexagon - 10A096
  Základem nalepovacích hodin je kvalitní hodinový strojek poháněný spolehlivým Quarzovým mechanismem. Strojek sje schován v precizně zpracovaném černém plášti, na němž je nejvýraznějším prvkem červená sekundová ručička. Strojek pověstíte na zeď a kolem dokola nalepíte samolepicí dekorace a jedinečné hodiny jsou na světě. Materiál: 3M Vinyl Snímatelné: Ano Rozměry nálepky: 600 x 680 mm Rozměry hodin: 100 x 100 mm ..
  1 099 Kč Bez DPH: 908 Kč