Akční nabídka

Hodiny do dětského pokoje

Hodiny do dětského pokoje

Nejhravější, nejoriginálnější, nejbarevnější. Takové jsou nalepovací hodiny do dětského pokoje, které zapůsobí zejména na naše ratolesti. Bylo by však chybou vnímat je jako čistě dětské. Můžeme jimi zkrášlit i další místnosti, do které se hodí tyto, zpravidla organické, motivy. Nejvíce nadšené ale budou samozřejmě děti - ty můžeme tímto způsobem přivést k vnímání a čtení času, na který se s nalepovacími motivy budou dívat mnohem častěji a raději. V záplavě digitálních hodin půjde dost možná o jediný způsob, jak v nich probudit lásku ke starým dobrým ručičkovým hodinám.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Nalepovací nástěnné hodiny - Butterflies - 10A068
  Nepatrná změna v systému, může mít mega následky. Toto je efekt motýlích křídel. A stejného efektu můžete dosáhnout, pokud si do svého domova pořídíte nalepovací nástěnné hodiny Butterflies. Jak je to možné? Odpověď je prostá. Nalepovací hodiny Butterflies jsou krásné, efektní, spolehlivé a váš interiér, ať už kancelář nebo obývací pokoj, v mžiku promění k nepoznání. A navíc po nich začne toužit každý, kdo je u vás na zdi uvidí. Je to zkrátka jako lavina a obliba nalepovacích hodin se šíří svě..
  1 099 Kč Bez DPH: 908 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - Color - 10A007
  Nalepovací nástěnné hodiny Color 10A007 se skvěle hodí hlavně do kuchyně ve svěžích barvách nebo do dětského pokoje. Jejich základem je kvalitní hodinový strojek poháněný spolehlivým Quartzovým mechanismem. Ten je navíc velmi tichý, takže tikání hodin sotva uslyšíte. Hodinový strojek, opláštěný kvalitní ocelí, pověsíte na zeď, pak přizvete na pomoc ostatní členy rodiny a na stěnu nalepíte číslice. Proč byste si na lepení měli pozvat pomocníky? Není to proto, že by lepení bylo náročné, právě nao..
  1 099 Kč Bez DPH: 908 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - Flubber - 10A020
  Máte rádi barevné a výrazné doplňky? Pak se vám hodiny Flubber budou stoprocentně líbit. Jeden letmý pohled stačí k tomu, abyste si je zkrátka zamilovali. Směsice pečlivě vybraných barev, dokonalý tvar a spolehlivý mechanismus s Quartz systémem. To jsou ty nejlepší předpoklady pro lásku na první pohled. Určitě vás nezklame ani snadná instalace hodin. Na zeď připevníte hodinový strojek a kolem nalepíte samolepicí ciferník. Materiál: 3M Vinyl Snímatelné: Ano Rozměry nálepky: 350 x 350 m..
  1 099 Kč Bez DPH: 908 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - 15A026
  Přemýšlíte, jak svůj domov zútulnit? Zkuste to hodinami. Tu nejlepší službu vám v tomto ohledu udělají nástěnné hodiny připomínají jarní rozkvetlé větve stromů, které budou skvostnou ozdobou dětského pokoje, kuchyně i útulného obýváku. Aplikace nalepovacích hodin možná na první pohled vypadá složitě, ale je to jen zdání. Dekorace hodin natištěné na kvalitním samolepicím 3M vinylu se lepí opravdu snadno. A kdyby se vám to náhodou hned na první pokus nedařilo, můžete obrázek snadno sundat a přele..
  1 349 Kč Bez DPH: 1 115 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - 15A028
  Nalepovací nástěnné hodiny 15A028 jsou dokonalou dekorací hlavně do dětského pokoje a vaše děti si je stoprocentně okamžitě zamilují. A bavit je bude, stejně jako vás, i aplikace hodin. Jednotlivé části jsou samolepicí a jejich lepení hravě zvládnete. Pak už zbývá jen přiomontovat hodinový strojek a máte hotovo. Nalepovací nástěnné hodiny 15A028 jsou však nejen efektní dekorací. Jsou opatřeny kvalitním hodinovým strojkem s Quartz mechanismem, který je spolehlivý a tichý. Materiál: 3M Vin..
  1 349 Kč Bez DPH: 1 115 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - 15A036
  Máte moc práce a chybí vám dotek přírody? Pobyt na čerstvém vzduchu sice nic nenahradí, ale tyto hodiny umí taky pohladit po duši. A kdo ví, třeba se vám s jejich pomocí, povede lépe si zorganizovat čas a mezi spoustou povinností si najdete i čas na malou procházku. To, co vám však nezabere moc času, je aplikace hodin. Je totiž snadnější než se na první pohled zdá a práce vám půjde určitě skvěle od ruky. Dekorace jednoduše nalepíte na zeď a pak na připevníte hodinový strojek. Materiál: 3M..
  1 349 Kč Bez DPH: 1 115 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - 15A082
  Nalepovací hodiny během krátké doby okouzlily řadu lidí ve světě i u nás. A stejně dostanou určitě i vás. Tedy pokud máte rádi originální a zároveň praktické doplňky do bytu. Hodiny 15A082 budou dokonalým doplňkem útulné venkovsky zařízené kuchyně nebo dětského pokoje. Spolehlivý chod nástěnných hodin zajišťuje Quartzový mechanismus, který je oblíbený pro svou spolehlivost a nehlučný chod. Díky samolepicím částem je aplikace nástěnných hodin velmi jednoduchá a hravě ji zvládne opravdu každý. ..
  1 349 Kč Bez DPH: 1 115 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - 15A084
  Nalepovací hodiny 15A084 jsou výborným způsobem, jak oživit nudný kout ve vašem pokoji nebo kanceláři. Vtip a kreativita jejich tvůrcům rozhodně nechyběl. A průchod svému tvůrčímu já teď můžete díky těmto hodinám i vy. Materiál: 3M Vinyl Snímatelné: Ano Rozměry nálepky: 1282 x 1290 mm Rozměry hodin: 150 x 150 mm ..
  1 349 Kč Bez DPH: 1 115 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - 26B004
  Nudné hodiny, které svým designem nikoho nenadchnou definitivně skončily v propadlišti dějin. Aktuální trendy dávají průchod kreativitě jako nikdy předtím. Příkladem mohou být nalepovací hodiny 26B004, které se skvěle hodí nejen do pokoje puberťáků, ale máte-li smysl pro humor, můžete je s klidným svědomím přilepit třeba poblíž kuchyňského stolu. Nebojte zubící se žlutá chobotnice vám bábovku od babičky nezbaští. Materiál: 3M Vinyl Snímatelné: Ano Rozměry nálepky: 580 x 1000 mm Rozmě..
  1 549 Kč Bez DPH: 1 280 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - 26B013
  Nástěnné hodiny a samolepicí dekorace v jednom, tak by se v rychlosti daly charakterizovat nástěnné hodiny 26B013. Bez povšimnutí byste je neměli rozhodně nechat, jestliže aktuálně hledáte něco, co vašemu pokoji nebo kanceláři dodá nový šmrnc. Nalepovací hodiny 26B013 mají všechny předpoklady k tomu, aby toto vaše přání beze zbytku splnily. Materiál: 3M Vinyl Snímatelné: Ano Rozměry nálepky: 1370 x 1180 mm Rozměry hodin: 260 x 260 mm ..
  1 549 Kč Bez DPH: 1 280 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - 26B047
  Sova je od pradávna symbolem moudrosti a bystrosti. A všichni bystří už ví, že nalepovací hodiny jsou hitem nejen ve světě, ale řady jejich příznivců se rozšiřují i v našich končinách. Proč? Je to prosté. Jsou krásné, zajímavé, spolehlivé a v neposlední řadě jsou originálním způsobem, jak vyjádřit svůj osobitý styl. Nevěříte? Vyzkoušejte! Uvidíte, že i vašemu obýváku, kanceláři nebo studentskému pokoji dodají zcela jiný rozměr. Třeba právě ty s růžovou sovou. Materiál: 3M Vinyl Snímateln..
  1 549 Kč Bez DPH: 1 280 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - Bicycle - 10A061
  Ne vždy je ta správná chvíle pro cyklistické výlety. Ale vždy se najde alespoň pár minut času, abyste o nich mohli snít. Třeba při pohledu na tyto netradiční hodiny, jenž ve vteřině okouzlí všechny romantické duše nejen mezi cyklisty. Nalepovací nástěnné hodiny ve tvaru kola budou skvělou ozdobou obýváku nebo pokoje mladé slečny. Aplikace možná vypadá trochu složitě, ale opravdu je to jen zdání. Díky kvalitnímu materiálu je velmi snadná a hravě ji zvládnete. Přesvědčte se sami! Materiál:..
  1 099 Kč Bez DPH: 908 Kč
 • Nalepovací nástěnné hodiny - Fish - 10A052
  Kouzelný podmořský svět už na první pohled připomínají netradiční nalepovací hodiny Fishes 10A052.  Místo ciferníku samolepka v podobě mořských řas a kolem dokola plující hejno rybek. Tyhle nalepovací hodiny zkrátka oživí každý interiér. V obýváku, v kanceláři i v dětském pokoji se můžete nechat unášet na vlnách pohody a zaručeně nic nezmeškáte. Nástěnné hodiny jsou nejen efektní, ale díky strojku s Quartz systémem také spolehlivé. Materiál: 3M Vinyl Snímatelné: Ano Rozměry nálepk..
  1 099 Kč Bez DPH: 908 Kč