Akční nabídka

Doprava a platba

Zboží, které je skladem je expedováno ihned po potvrzení objednávky nebo po obdržení bezhotovostní platby na účet. Zásilky menších rozměrů budou zasílány jako doporučený balík, větší jako obchodní balík.

Poštovné

Zboží bude zasláno jako bálik do ruky České pošty. S každou zásilkou obdrží zákazník fakturu. K ceně zboží jsou připočteny náklady za dopravu a balné, ve výši 89Kč. Objednané zboží je dodáno do 3 pracovních dnů od data vyexpedování. Pokud Vás zboží nezastihne na dodací adrese, máte možnost si ho vyzvednout na poště během dalších 7 dnů.

Poštovné na Slovensko

Pokud si chcete objednané zboží nechat zaslat poštou, je účtováno poštovné a balné ve výši 3 EURO. Objednané zboží je dodáno do 7 pracovních dnů od data vyexpedování.

Dobírka

Při zaslání objednaného zboží na dobírku je k poštovnému přičteno 50Kč, celkem tedy zaplatíte za poštovné 139Kč.

Platba kartou

Objednávku můžete bezpečně uhradit platebními kartami VISA, VISA Electron, EuroCard/MasterCard a Maestro. Akceptace platebních karet probíhá on-line a využíváme pro ni 3D-Secure řešení - nejmodernější aplikace kartových Asociací MasterCard a Visa umožňující bezpečné platby kartou na internetu. Údaje ze své platební karty zadáváte přímo zpracovatelské bance, nikdo z našich zaměstnanců tedy nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě. Platba kartou u nás je bezpečná.

Platba převodem

Zvolíte-li platbu klasickým bankovním převodem, automaticky vám na e-mail pošleme variablní symobil a číslo účtu kamo konečnou částku odeslat. Při platbě převodem předem může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby (zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet). Je třeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do pěti pracovních dnů po potvrzení objednávky, v opačném případě ji lze považovat za zrušeno